Velkoformátový tisk

Tabule, samolepky, roll-up bannery, tisk projektů, PVC bannery, Magnety, Tapety, Fototapety

TABULE

Vyrábíme  kvalitní odolné informační a popisné tabule z plastu nebo dibondu, což je hliníkový sendvič s dlouholetou životností, opatřené samolepícím PVC s UV stabilní laminací. Zajišťujeme montáže, včetně pomocných konstrukcí našich výrobků. V místě, kde se pohybují vozidla, se nabízí možnost opatřit reklamy reflexními prvky, které se podobně jako dopravní značky po nasvícení rozzáří.

SAMOLEPKY

Různé druhy samolepicích folií určených pro interiérové, exteriérové aplikace. Samolepky lze tvarově oříznout. Můžete také využít naší odbornou aplikaci. 

3D-samolepky

ROLL-UP BANNERY

Nejoblíbenější prezentační systém pro interiérové prezentace. Vynikající možnost, jak se zviditelnit kdekoliv, kde se pohybuje větší množství lidí. Zejména v obchodních centrech nebo na větších akcích se dá využít tento již tradiční stojan, který se dá snadno přemísťovat díky roletovému systému a své nízké hmotnosti. Jako přímí výrobci můžeme nabídnout velmi výhodné ceny včetně možnosti výměny neaktuálního baneru za nový, téměř na počkání.

TISK PROJEKTŮ

Objevili jsme nezničitelný materiál pro stavební projekty. Pokud si váš projekt necháte vytisknout na naší PVC-outdoor folii, po celou dobu stavby bude perfektně čitelný a nepoškodí se ani přímým ponořením do vody nebo bahna. Na stálost potisku poskytujeme garanci po celou dobu stavby.

tisk-projektu

PVC BANNERY

Reklamní plachty na ploty, budovy nebo billboardy jsou se zesílenými lemy a opatřeny kovovými oky jsou ideálním nástrojem k umístění velkoplošné reklamy. Banery jsou připravené k okamžitému zavěšení. Ekonomická varianta reklamního sdělení ve velkém formátu.

MAGNETY

Na dočasné označení vozidel se používají magnetky pro svou jednoduchou montáž. Ne vždy musí být označení trvalé, zde se magnetka nabízí jako ideální způsob identifikace. Magnetické tabulky mohou také sloužit jako součást infosystémů, které dodáváme na klíč.

magnetky

TAPETY

Různé druhy samolepicích folií určených pro interiérové, exteriérové aplikace. Samolepky lze tvarově oříznout. Můžete také využít naší odbornou aplikaci. 

FOTOTAPETY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Fusce suscipit libero eget elit. Curabitur sagittis hendrerit ante. Donec iaculis gravida nulla. Aenean id metus id velit ullamcorper pulvinar. Mauris metus. Nam quis nulla. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut .