Reklamní předměty

Samolepky, roll-up bannery, razítka, magnetky, aromavisačky, firemní dárky, potisk textilu

SAMOLEPKY

Malé, velké, kulaté, tvarované, na okno, na stěnu, na podlahu, na auto, magnetické, bezpečnostní, zrcadlové, reflexní, 3D a spoustu dalších. 

samolepky

ROLL-UP BANNERY

Nejoblíbenější prezentační systém pro interiérové prezentace. Vynikající možnost, jak se zviditelnit kdekoliv, kde se pohybuje větší množství lidí. Zejména v obchodních centrech nebo na větších akcích se dá využít tento již tradiční stojan, který se dá snadno přemísťovat díky roletovému systému a své nízké hmotnosti. Jako přímí výrobci můžeme nabídnout velmi výhodné ceny včetně možnosti výměny neaktuálního baneru za nový, téměř na počkání.

roll-up-banner

RAZÍTKA

Zapomeňte na klasická otáčecí razítka se složitou kloubovou mechanikou. Vyrobíme i na počkání razítka EOS, která svou revoluční technologií tisknou přímo z polštářku napuštěného tiskovým mediem. A výroba je opravdu na jednu dobrou kávu, kterou Vám rádi připravíme.

MAGNETKY

Oblíbený reklamní dárkový předmět. Buďte kreativní, vytvořte si svůj vlastní libovolný tvar magnetky a oslňte své klienty. Výroba magnetek není příliš nákladná, proto může být vhodná jako drobný dárkový předmět.

magnetky

AROMAVISAČKY

Z naší vlastní zkušenosti fungují aromavisačky jako velmi žádané reklamní předměty. Nabídneme vám pět základních vyzkoušených vůní nebo namícháme esenci podle přání. Ve vozidle voní až měsíc, stejně tak se dá používat v interiérech.

FIREMNÍ DÁRKY

Kdo nikdy nedostal nějaký reklamní dárek – kuličkové pero, zapalovač, svinovací metr, prostě nějaký předmět, který reprezentuje firmu dárce. Navrhneme neotřelý reklamní předmět a opatříme jej firemním logem nebo popisem. Nejvíce nápadité jsou v naší nabídce zejména aromavisačky.

reklamni-predmety

POTISK TEXTILU

Dodáme a potiskneme trička, pracovní oděvy, reflexní vesty, doplňky, bundy… Zkrátka vše, co se nosí. Identifikaci provádíme potiskem nebo výšivkou.