Celopolepy vozidel

Samolepky, identifikační štítky, tuning vozidel, polep vozidel, solární folie, polep autobusů

SAMOLEPKY

Malé, velké, kulaté, tvarované, na okno, na stěnu, na podlahu, na auto, magnetické, bezpečnostní, zrcadlové, reflexní, 3D a spoustu dalších. 

IDENTIFIKAČNÍ ŠTÍTKY

Podle platné legislativy evidence motorových vozidel vyrobíme identifikační štítek na vaše vozidlo, zejména v případě, že je původní štítek poškozený. Štítky s VIN číslem jsou tištěné na samolepící folii, kterou běžně připravíme do druhého dne, v případě nutnosti ještě týž den.

stitky

TUNING VOZIDEL

Speciálně pro fanouška aut máme připravenou výrobu a aplikaci všelijakých polepek, pruhů a grafik na zamilovaná auta. Těm nejvíce náročným rádi přelepímecelé auto jinou barvou, jednolitou nebo jakkoliv graficky ztvárněnou.

tuning-vozidel

POLEP VOZIDEL

Řezaná grafika, tuning vozidel, digitální tisk, polep oken, celopolep, ochranné folie, magnetické polepy. 

Automobil, zejména ten firemní, je jedinečná plocha k prezentaci vaši firmy. Někdy je sice zapotřebí vozidla opatřit pouze decentní identifikací, ve většině případů je ale žádoucí dát o sobě vědět právě na vozidle, které se tím stává reklamou zcela zdarma a všude, kde se objeví. 

polep-vozidel

SOLÁRNÍ FOLIE

Nabízíme vám léta zkušeností v aplikaci zatemňovacích folií na auta. Prostředí v autě se tak promění v letních měsících v komfortnější a zároveň auto nepůsobí jako výkladní skříň. Folie ocení zejména ti, kteří v autě převážejí věci, které není dobré vidět.

solarni-folie

POLEP AUTOBUSŮ

Ano, opatříme vaším polepem i trolejbusy nebo autobusy dopravního podniku v Chomutově i jiných městech. Za použití kvalitních folií se z tuctového dopravního prostředku stane nepřehlédnutelný nástroj reklamy.