Vaše auto bude jedinečné

Vymyslíme a natiskneme celopolepy včetně jednostranně průhledné folie one-way vision, nebo vyřízneme jednoduchou grafiku na firemní flotily i  jednotlivé vozy. Zašlý lak na  autě nebo motorce překryjeme tuningovou folií (strukturovanou, matnou nebo metalickou). Za  jediný den instalujeme solární folii s ATESTEM 8SD1818, která zabrání pronikání tepla do interiéru a zároveň poskytne ochranu soukromí a předmětů v  zadní části vozu.

Firemní budovu nikdo nepřehlédne

Postarají se o to naše plošné nebo prosvětlené informační a reklamní panely, označení provozoven a areálů, informační systémy, směrovky, velkoformátová loga, stojany včetně návrhu a montáže. Nikdo nepřehlédne exterierová i interierová 3D  loga a reprezentační nápisy ve firemních prostorách v  jednoduchých i exkluzivních variantách, nasvětlené i  prosvětlené.

Vychytávky do bytu nebo kanceláře

Před horkem letních měsíců nebo zimou z venku vás ochrání termoizolační folie. Od zlodějů nebo zvědavců vám pomohou zase folie bezpečnostní a neprůhledné. Jednoduchá instalace potištěné PVC folie zakryje balkón, dělící vrátka. Strohou stěnu nebo dveře si můžete nechat zkrášlit velkoplošým řezaným motivem.

I maličkosti dělají dojem

Navrhneme tiskoviny (letáky, karty, přání, pohledy, dárkové kupony), nástroje firemní identity (loga, razítka, firemní tiskoviny, reklamní předměty), potisk textilu. Podle vašich představ vyrobíme magnetické doplňky, odznaky, fototapety nebo třeba samolepky na SPZ a RZ podložky.