Webové stránky LIANE group s.r.o. byly vytvořeny s ohledem na maximální přístupnost. Stránky jsou navrženy s ohledem na česká pravidla pro tvorbu přístupného webu.

Splňují hlavní zásady přístupnosti podle metodiky WCAG 1.0. Struktura i obsah je vytvořen pomocí jazyka XHTML 1.1, vzhled využívá formátovacích schopností kaskádových stylů (CSS).

Texty na stránkách

Veškeré zveřejněné texty jsou definovány v relativních jednotkách a je možno libovolně upravovat jejich velikost pomocí standardních nástrojů internetového prohlížeče.

Tisk těchto webových stránek

Součástí je speciálně formátovaná verze stránek pro snadný výstup pro tisk. Všechny stránky jsou tisknutelné bez jakýchkoliv omezení standardními prostředky internetového prohlížeče.

Nezávislost na vstupním zařízení

Ovládání webových stránek není omezeno typem vstupního zařízení. Webové stránky lze prohlížet na jakémkoliv zařízení. Může se jednat o alternativní internetový prohlížeč, textový prohlížeč, mobilní telefon či tablet s přístupem na Internet nebo hlasovou čtečku.

Kontakt na webmastera

V případě jakýchkoliv problémů s přístupností obsahu či funkčností tohoto webu, kontaktujte prosím správce webu na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .